אודות גדי דקל

מדוע הגעתי לעסוק באימון מנטלי לספורטאים

אימון זו שליחות. כשמתאמן פונה אלי בנושא האימון המנטלי הוא מקבל לא רק איש מקצוע אלא שותף לדרך. המטרה שלו לנגד עיני ובתהליך מעצים ומרתק אוודא שיגיע ליעד!

לאורך חיינו אנו חווים הצלחות, משברים, שיאים וירידות, זהו תמהיל החיים.
הסיפור האישי שלי הוא שלבסוף חיבר אותי אל העיסוק באימון מנטלי.
בגיל 19 כשאני כמעט חצי שנה בקורס טייס אבי ז”ל חלה ונפטר ממחלה קשה,
זה היה הקושי והמבחן הראשון עמו הבנתי שעלי להתמודד, בהמשך חיי הבוגרים נפצעתי במהלך השירות הצבאי, אבדתי חברים ולמדתי על בשרי את המשמעות של ערך החיים ומהם הדברים החשובים. משך 25 שנים ניהלתי את חברת הפקות הספורט המובילה מיתוס עד שבקיץ 2018 לקוח לו בצעתי הפקה גדולה ומורכבת הותיר אותי בסיום ההפקה עם חוב של מיליוני שקלים. בשבריר שנייה עולמי התהפך עלי ונצבתי בפני החלטה קשה כיצד אני בוחר להתמודד עם הסיטואציה.

מה שהנחה אותי לאורך כל אותה שנה מורכבת, הייתה הידיעה שעצם המצב הנו נתון, הבחירה כיצד אני מתמודד היא ההחלטה הגורלית של חיי. מהפכים רבים עברתי באותה שנה הן בהיבט המקצועי והן האישי, אבל לאורך כל הדרך פעלתי באמצעות תוכנית סדורה ומגובשת תוך שאני מסמן לעצמי מטרות לטווח הקצר והארוך. היום עם פתיחת 2020 אני נמצא במקום אחר, בטוח, יצרני ושונה לגמרי. החוסן המנטלי שגיליתי, הדרך שבחרתי והמטרות שסימנתי אפשרו לי “להמציא את עצמי מחדש” ולשוב למרכז העשייה עם אנרגיות, אמונה והרבה רצון להמשיך ליצור ולהצליח.

שמי גדי דקל, מאמן מנטלי לספורטאים ולביצועי שיא. בעשרים וחמש השנים האחרונות אני עוסק באימון בניהול, שיווק והפקה של אירועים תוך התמקדות באירועי ספורט, ליווי ספורטאים, קידום פרויקטים ויזמות בספורט. כמאמן מנטלי אני מוביל ספורטאים/יות ואנשי מקצוע בתחומי הספורט השונים אל ההצלחה הבאה שלהם, בשילוב שיטות אימון חדשניות, תהליכי עוררות מואצים והבנה כי כל מתאמן ומתאמנת הנם עולם ומלואו.

משך עשור הפקתי בהתנדבות את אירועי ההתרמה של תנועת הנוער לילדים עם צרכים מיוחדים “כנפיים של קרמבו” אירועים במסגרתם גייסה התנועה מיליוני שקלים.
אני מאמין גדול בספורט, בערכים שהו מייצג וביכולת שלו להשפיע על קהלים כמו גם לשנות אנשים (לטובה).כשמ

במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ונוער, ספורטאים חובבים ומקצוענים. החל בגידול של שני ילדים ספורטאים (טניס וכדורסל) אשר ניהלו קריירות עד לגיוסם לצבא והתנהלו באורך חיים ספורטיבי ומשטר אימונים, עבור דרך תפקידי כמנהל קבוצת כדורסל כעשור ומנהל מחלקת נוער.

הפעילות החינוכית בשילוב ליווי הספורטאים והנוער הניעו אותי באופן טבעי לחקור עולמות תוכן נוספים בתחום הספורט וכך הגעתי לעולם האימון המנטלי, כיום אני מתמקד באימון מנטלי לספורטאים ולעוסקים בספורט (מנהלים, עצמאיים בתחום העסקי בספורט). האימון המנטלי הנו נדבך מרתק בעולמות העשייה שלי ומהווה הזדמנות נוספת לייצר השפעה על דור העתיד.

במסגרת “עולמות הספורט שלי” אני מתרכז כיום במספר תחומים מקצועיים:

אימון מנטלי לספורטאים לביצועי שיא
ליווי, ייעוץ ויזום פרויקטים בספורט

ספורט הוא פלטפורמה מרהיבה ליצירה, זהו תחום ההולך וכובש לעצמו מקום בתודעה הכוללת כגורם שיש בו בכדי להשפיע על אנשים רבים, לייצר שינוי באורחות החיים ולקדם חברה תרבותית יותר וטובה יותר. ספורט מאחד, מקדם ומאפשר ליחיד כמו גם לקבוצה להגיע להישגים אדירים וליעדים שלפעמים נראים בלתי מושגים. אישית אני מאמין בכל ליבי כי “ספורט משנה אנשים” מכאן מקור הכוח לפעילותי והרצון הגדול לייצר פורמטים ופרויקטים בהם יהיו מעורבים כמה שיותר ילדים ובני נוער. הם אלו שיכולים עדיין לשנות את עולמו ולהפוך אותו לטוב יותר. אחרי שצברתי ניסיון בניהול של מאות הפקות ואלפי פרויקטים בהם נטלו חלק מאות אלפי משתתפים אני יודע כי לספורט יש את הכוח שלו. ואת הכוח הזה אני מבקש לנצל לקידום תכנים של שוויון, שינוי, קירוב חברתי ומתן הזדמנות שווה לכולם.

במישור שונה לגמרי ספורט הוא מנוע הצמיחה מהגדולים בעולם. חסויות, שיתופי פעולה, פרסומות, מיתוג, מוצרי פרסום, מועדוני לקוחות, רשתות חברתיות אין כמעט תחום בעולם השיווק והצרכנות המודרנית שהספורט אינו מנוע הצמיחה המוביל בו.
מועדוני ענק השווים מיליארדים ואשר צוברים אוהדים סביב הגלובוס, מגה תחרויות כאליפויות אירופה, אולימפיאדה ואליפויות עולם, פרויקטים מושקעים תקשורתית כדוגמת ליגת הNBA “טור דה פרנס”, ווימבלדון, WWC ועוד הם רק דוגמא קטנה לכוחו האדיר של הספורט וליכולת שלו להשפיע על מיליונים בזמן קצר.

בין לקוחותיי העסקיים

מספר המלצות

מוזמנים לקפה

השאירו פרטים ואשמח להיפגש, להקשיב ולייעץ לכם. מפגש ראשון ללא עלות וללא התחייבות!

דילוג לתוכן