אימון מנטלי לספורטאים
ולביצועי שיא (קבוצות, ארגונים ומחלקות נוער)

מה זה אימון מנטלי?

הגיע הזמן לממש את הפוטנציאל שלך, זה בדיוק הזמן להפוך לגרסה הטובה ביותר שלך.

אימון מנטלי הוא כלי לשיפור ביצועים, הוא דרך להאיץ תהליכים ולהגיע לתוצאות.
האימון מאפשר ללמוד להתמודד עם מצבי לחץ בקרב ספורטאים, פערים בין אימון למשחק, יכולת קבלת החלטות ורבדים נוספים המהווים חלק משגרת היום של ספורטאי תחרותי. באמצעות תהליך האימון שאני מעביר נוכל יחד לגבש כלים מעשיים לשליטה עצמית, פריצה, שינוי ויצירת תובנות ושיקוף שיניעו אתכם קדימה!

כל תהליך של שינוי, מעבר מאזור לאזור בחשיבה או בביצוע (כולל יציאה מאזור הנוחות) הוא תהליך מורכב הבנוי מאלפי פרטים קטנים. לפעמים נדמה לנו שהנה “הופ” והדברים מתרחשים מעצמם, לא כך. לכל שינוי וודאי שינוי מנטלי, תפישתי ובפרט אצל ספורטאי המוקף מבקרים, קהל, מאמנים הוא שינוי מעמיק שצריך להתבצע נכון. מצד אחד מהיר עמוק וחד. מהצד השני מבוקר, נכון ומותאם כמו כפפה ל DNA, של המתאמן/ת.

תחום האימון המנטלי פורץ יותר ויותר לתודעה ומוכח ככלי עבודה אפקטיבי בהתנהלות של ספורטאים תחרותיים כמו גם קבוצות. יתרונו הבולט של התחום הוא העובדה שמדובר בתהליך מהיר, עמוק המאיץ תהליכים ומניע לשינוי מידי!

כל מאמן מנטלי פועל בשיטה שלו ובדרך בה בחר, אני דוגל בעבודה צמודה, עמוקה ומרתקת עם המתאמן/ת שמולי, עבודה הדורשת מהם ביצועים מקסימליים, מחויבות מלאה לתהליך (כולל הכנת שיעורי בית) ופתיחות מלאה. אני מיישם שיטות ייחודיות המאפשרות לכל אחד לצאת מאזור הנוחות ובד בבד למצוא את הדרך הנוחה מולי לשיתוף מלא, קבלת השיקוף שלי וההירתמות לתהליך.

במסגרת התהליך שלי תגלו שותף מלא למסע המרתק שלכם. ראשית אשמש כמאמן המנטלי אך בו בזמן תמצאו בי פרטנר המלווה אתכם ומסייע לכם לסלול את הדרך (אתם פורצים אני תומך), תוכלו להיעזר בי רגע לפני המשחק בהודעת ווצאפ, במיילים ובשיחות מעקב שוטפות בטלפון בין אימון לאימון. אני אהיה נוכח במשחקים/תחרויות שלכם ואלווה אתכם צעד צעד בדרך שלכם לשחרור מפרדיגמות ואמונות מעכבות אל תמונת הניצחון האישית שלכם!

האימון המנטלי אינו “קואצינג” והוא אינו פסיכולוגית ספורט. נכון הוא נמצא בדיוק בטווח של עולמות אלו אבל הוא ייחודי והשיטה בו מתבססת על תהליך עבודה שיטתי בו המתאמן מביא את עצמו והמאמן מלווה ומשקף. כמאמן מנטלי אני לא עומד על הקווים “מעודד ומפזר משפטי מוטיבציה”, כמאמן מנטלי אני דורש מהמתאמן/ת שלי להביא את התשובה, ללמה? כיצד? ואיפה הם היו רוצים לראות את עצמם בעוד חודש, שנה או שלוש.

האימון המנטלי מתאים לכל אחד (לא רק לספורטאים) ומאפשר להגיע למטרות ויעדים בחיים האישיים, בזוגיות ובקריירה. כמאמן לספורטאים אני מקבל מתאמנים/ות בגילאי 16+ כאשר התהליך נעשה באישור ההורים ובכתב.

מוזמנים לקפה

השאירו פרטים ואשמח להיפגש, להקשיב ולייעץ לכם. מפגש ראשון ללא עלות וללא התחייבות!

תחומים נוספים

אודות

שמי גדי דקל, מאמן מנטלי לספורטאים ולהתמודדות עם משברים, בעשרים וחמש השנים האחרונות אני עוסק באימון, ניהול, שיווק והפקה של אירועים תוך התמקדות באירועי ספורט, ליווי ספורטאים, קידום פרויקטים ויזמות בספורט.

תחומי פעילות העולם המנטלי ועולם הספורט

רשתות חברתיות

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן